

| Parameter | Value |
|---|---|
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ω |
| Length | 3.2004 mm |
| Width | 2.4892 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Height | 762 µm |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Stability | 10 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 10 pF |
| Packaging | Reel |
| Height - Seated (Max) | 0.75 mm |
Stock: 63
Distributors
pcbx
Unit Price$0.95537
Ext.Price$0.95537
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.95537 | $0.95537 |
| 10 | $0.79178 | $7.91780 |
| 25 | $0.72162 | $18.04050 |
| 50 | $0.65768 | $32.88400 |
| 100 | $0.59940 | $59.94000 |
